Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Social Media

KONTAKT

Poszukujesz copywritera i jesteś gotowy zaufać mojej wiedzy i doświadczeniu?

Napisz do mnie maila: twocatscopywriting@gmail.com

Wszyscy uwielbiamy podróże - te małe i te duże! Od kilku lat prowadzę własny pensjonat, dzięki czemu rozumiem, czego poszukują odwiedzający nas goście - to nie tylko wygodne łóżko i świeża pościel, ale także ciekawe atrakcje w okolicy!

Turystyka

Prywatnie jestem graczem, zawodowo również zajmuję się promowaniem gier komputerowych. Tworzę treści pod Social Media oraz devlogi aby zainteresować rozgrywką innych graczy.

Gaming

 Copywriting to dla mnie praca marzeń. Uwielbiam czytać i robić researche, dlatego szybko odnajduje się w nowych tematach. Jeśli nie znalazłeś w moim portfolio artykułu, który by Cię zainteresował, przejrzyj mojego bloga lub do mnie napisz - na pewno znajdziemy pole do współpracy.

PORTFOLIO

Przygotowuję materiały skierowane do potencjalnych pracowników oraz do pracodawców, którzy starają się zbudować swoją pozycję na polskim rynku pracy.

HR

Posiadanie zwierzaka, to wielka odpowiedzialność! Warto wiedzieć, jak o niego zadbać: czym go karmić, jak kąpać, czesać i uczyć. Jako właściciel dwóch kotów i psa, mam w tym doświadczenie, które chętnie przekażę także innym.

Świat Zwierząt

Recenzje to jedno z trudniejszych zadań - jak jednocześnie zachęcić klientów do skorzystania z usługi nie urażając przy tym autora? Nie zawsze możemy pójść do kina na dobry film lub odwiedzić teatr z nadzieją na dobrą kulturę.

Recenzje

Bycie mamą nauczyło mnie organizacji czasu, dało także wiedzę na temat potrzeb rozwojowych dzieci. Jak wybierać zabawki? Co przyciąga rodziców? I dlaczego zdecydują się na zakup klocków w Twoim sklepie, a nie konkurencji? To nie tylko magia SEO lecz również opisów.

Dzieci

Jak dbać o zdrowie? Jak się zrelaksować? To tematy, które powracają jak bumerang, szczególnie na portalach i w magazynach kobiecych. Potrzebujesz pomocy przy stworzeniu materiału, który przyciągnie czytelniczki?

Lifestyle

Gotowanie może być pasją, szczególnie jeśli uwielbia się eksperymenty! W moim domu miejsce znalazło setki książek kulinarnych – i tych najnowszych, i tych z których korzystała moja prababcia. Daje mi to możliwość poszukiwania sprawdzonych, tradycyjnych przepisów, które dostosowuję do nowoczesnych wymagań. Uwielbiam też sięgać po historie regionalne, które zawsze wzmacniają smak!

Kulinaria