Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Social Media

KONTAKT

Poszukujesz copywritera i jesteś gotowy zaufać mojej wiedzy i doświadczeniu?

Napisz do mnie maila: twocatscopywriting@gmail.com

 

Jeśli poszukujesz copywritera, który wie, jak pisać by trafić do różnych grup docelowych, poprawnie używać fraz SEO, ma lekkie pióro, doświadczenie agencyjne, a jego teksty są unikalne – znalazłeś najlepsze miejsce w sieci!

Więcej informacji na temat mojego doświadczenia znajdziesz w zakładce PORTFOLIO. Zapraszam też na bloga, na którym prezentuję szeroki wachlarz specjalizacji, w których czuję się… swobodnie. Jeśli nie znalazłeś tam tematu, który Cię interesuje – zapraszam do kontaktu!

Jeśli w wyszukiwarce wpisałeś „copywriter” i znalazłeś się tutaj, to znaczy, że poszukujesz kogoś, kto przygotuje Ci tekst. Poprawny, unikalny i dopasowany do Twoich potrzeb.

Doświadczenie zdobywałam w wydawnictwach: G+J, Burda Media oraz Iberion, pisząc między innymi dla: Naj Magazyn, Świat Zwierząt, Bistro i Moje Gotowanie. Przez wiele lat pracowałam także w agencjach PR-owych i marketingowych (Glaubicz Garwolińska Consulting, RedPen, Hill+Knowlton), w których realizowałam kampanie dla marek takich jak: Tymbark, Kubuś, Tiger, Tarczyn, Fibaro, CREATON, Śnieżka, Magnat, SANOFI, Grupa Muszkieterów czy Coca-Cola.

Jestem również związana z polskim gamedevem (Qubic Games, Drageus Games, Woodland Games), specjalizując się w moderacji społeczności oraz tworzeniu devlogów. Bliski jest mi również HR – od kilku lat stale współpracuję z Grupą Pracuj.pl, a wcześniej także z Akademią Leona Koźmińskiego przy tematach Employer Brandingowych.

O mnie